Kristiansands Cykleklubb

Kontakt oss

KRISTIANSANDS CYKLEKLUBB
Org nr 975 654 745

Idrettens Hus
Henrik Wergelandsgate 4, 4612 Kristiansand
Postboks 275, 4663 Kristiansand

Telefon: 92 30 17 30 (ikke sms)
E-post:  kck@kck.no
Fakturaadresse: kck@sor-regnskap.no

Jan Fredrik Stiansen

Daglig- og sportslig leder 990 94 662‬ jan.fredrik.stiansen@kck.no

Daniel Marinas

Webredaktør 92484464 daniel.marinas@me.com

Arild Jensen

Transport- og lagersjef 907 34 976 arild.jensen73@gmail.com

Phillip Kaspersen

Påmelding og tidtaking 997 86 290‬ phillipkaspersen@me.com

Turid Gundersen

Kioskansvarlig 917 63 285‬ turid.gundersen@sshf.no

Norunn Gumpen

Styremedlem 986 48 866‬ norgu@online.no

Ingebjørg Trydal

Styrets leder 468 24 873 ingebjorg.trydal@ae.no

Bjørn Halvorsen

Styremedlem 406 39 530‬ bjorn.halvorsen@sana.as

Siren Hodne

Varamedlem 90205180‬ sirenhodne@icloud.com

Joel Pantin

Styremedlem 479 78 732 saerimne.66@gmail.com

Sondre Lindstad-Hurum

Trener barn og ungdom 994 59 980‬ sondrehurum@gmail.com

Espen Slemdahl

Hovedtrener barn og ungdom 950 57 163 espen.slemdahl@gmail.com

Arild Jensen

Gruppeleder Landevei 10-16 907 34 976 arild.jensen73@gmail.com

Niklas Halvorsen

Gruppeleder utfor/enduro og terreng. Trener barn og ungdom 977 37 429‬ nigha@me.com

Aleksander Halvorsen

Sportsdirektør KCK elite 480 89 958 aleksaasland@gmail.com

Niklas Halvorsen

Gruppeleder utfor/enduro 977 37 429‬ nigha@me.com

Morten Løkås

Lagleder KCK 6 timer 41255952 morten.lokas@gmail.com

Tor Erling Gyberg

Leder KCK Tur og Trening. Lagleder KCK Intersport Express 917 79 955‬ teg@instatech.no

Asbjørn Lohne

Rittleder 481 24 418‬ alohne@gmail.com

Daniel Marinas

Løypeansvarlig 92484464 daniel.marinas@me.com

Arild Jensen

Trafikk- og transportansvarlig 907 34 976‬ arild.jensen73@gmail.com

Phillip Kaspersen

Påmeldingsansvarlig 997 86 290‬ phillipkaspersen@me.com

Jon Magnus Dahl

Arenaleder start (Kristiansand) 906 86 696‬ jonmagnus@sandenmedia.no

Ingebjørg Trydal

Arenaleder mål (Hovden) 468 24 873‬ Ingebjorg.Trydal@ae.no

Asbjørn Lohne

Rittleder 481 24 418‬ alohne@gmail.com

Cecilie Eliassen

"Rektor" 464 21 359 cecilielars1@gmail.com

Espen Slemdahl

Reiseleder Slettestrand 950 57 163 espen.slemdahl@gmail.com

Daniel Marinas

Reiseleder Mallorca 92484464 mallorca@kck.no